Elseid Hysaj është ylli i futbollit tonë

Mbrojtësi napolitan dhe i Kombëtares sonë Elseid Hysaj është ylli i futbollit shqiptar në vitrinën e futbollit ndërkombëtar.

Në merkaton e janarit emri tij lakohet tek Lacio , Bajern , Çelzi etj

Leave a Reply