Erblira Bici fiton Kupën e Italisë në Voljeboll

Skuadra italiane e Igor Volley Novara, ku luan edhe volejbollistja kuqezi Erblira Bici, është shpallur fituese e Kupës së Italisë. Një sukses i merituar i ekipit italian, ku edhe shtatlarta e kombëtares kuqezi la gjurmën e saj.

Rrugëtimi i Bicit në një nga kampionatet më të forta në botë kurorëzohet me një trofe të jashtezakonshëm. Puna e palodhshme dhe pasioni për volejbollin e kanë sjellë në këto nivele kapitenen kuqezi.

Urime Erblira në të tjera suksese

Leave a Reply