Denis Bergkamp kishte fituar kupën UEFA me Interin

Holandezi i magjishëm Denis Bergkamp kishte fituar kupën Uefa me Interin , dhe kishte kaluar dy sezone fenomenale para se të kalonte tek Arsenali ku u bë legjendë.

Populli zikaltër nuk e harron

JaninaPress

Leave a Reply