Agim Xhigoli dhe Fronti Popullor të gatshëm për Veri

Shoku kryetar i Ferizajit Agim Aliu Shoku kryeminister i Kosoves Ramush Haradinaj kryeparlamentarit Kadri Veseli dhe kryetarit te Kosoves Hashim Thaqi Jemi te gatshem nese na lejoni te ju shkojme ne ndihme policise tone ne veri te Mitrovices Sepse serbia nuk mundet ma te perzihet ne punet tona te mbrendshme ne Kosove Nuk duam te lejojme qe te vriten ma vellezerit tane e na te heshtim Lavdi te gjitheve qe bashkohen ne keto momente sepse tani asht koha per patriotizem Fronti popullor Ferizaj

Leave a Reply