Komandant Sami Lushtaku , deputeti Fadil Nura priten në mënyrë madheshtore në Ferizaj nga Agim Xhigoli Frontistet

Komandanti i shquar i UÇK -së Sami Lushtaku dhe deputeti Fadil Nura nga PDK me stafin e tyre sonte u priten Ferizaj nga Kryetari i Frontit Popullor Agim Xhigoli Syle Qeriqi e plot enveriste e dashamir Hashim Thacit Kadri Veselit me shokë .

Takimi u zhvillua në frymë vëllazerore raporton JaninaPress

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *