Agim Xhigoli kujton kohën e veprimtarisë me të madhin Jusuf Gërvalla

Une kam pas fatin me njofte Jusuf Gervallen nepermjet nji shokut nga Ferizai Alush Tahirit Vertet Jusufi ishte nje Enverist i flakt bile foton e pare te shokut Enver Hoxha ma dha Jusufi dhe me premtoj qe se bashku te shkojm ne Shqiperi te shoku Enver Hoxha vitin tjeter Por atentati ndaj ti me leje te Gjermanve u ba duke thane Serbia se ata jane terrorista E tani e kane kuptue se kane qene te manipuluem nga regjimi i atehershem Jugosllave Ishte patriot i rralle shqiptar me shoket e tij Dhe dota kujtojm qdo here si trime Enverist i flakt Lavdi

Kështu shkruan Kryetari i Frontit Popullor në rrjetin social facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *