Veprimtari Bajram Mulaj takime me rëndesi në Mërgatë

Pata nderin, qe dje takova dy personalitete, miq zviceran z Stefan Sarkany kryetar i odes ekonomike Zvicer, Kosovë dhe ish kryetarin e odes ekonomike të Zvicres Jean Pirre dhe biseduam me ata se si te investojne zviceranet ne Kosove. I falenderoj edhe dy miqte e mi Besim Kadrijaj kontribues i kauzes ton kombetare dhe mik i afert i Kryeministrit Ramush Haradinaj , Gazetari dhe publicisti i mirnjohur Qazim Zejnaj.

https://www.botasot.info/zvicra-diaspora/1122179/zviceranet-te-interesuar-te-investojne-ne-kosove/

Leave a Reply