Inter shpartallon B.Dortmundin

Mbrëmë Inter në La Scalan e futbollit në Milano ka mundur 2-0 Dortmundin me golat e L .Martinez dhe Candreva .

Një penallti të fituar nga i riu premtues S.Esposito e humbi Lautaro

Ushtria e Gjeneral A.Conte po kēndellet

Leave a Reply