Fronti Popullor i reagon Kriminelit Aleksander Vuçiç

Enveristet Fronti Popullor i reagojnë Presidentit serb kriminelit të luftës mbetjes së Sllobodanit dhe Sheshelit Aleksander Vuçiçit nese do luftë ne ketu jemi ata që ishim ish luftëtaret e UÇK-së po kesaj radhe presim “trimeri”dhe nga trimat e pasluftes se kombi ju takon të gjithëve

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *