Selca:Sali Berisha dhe Lul Basha e PD janë krijesa antikombëtare

Tash e 30 vite Sali Berisha vegla e udbes asfalise greke dhe qarqeve arabe me partin e tij jane vegla filojugosllave dhe aleat millosheviçit Bullatoviqit dhe shkatërrimtar të atdheut tonë të ndërtuar me mund në epoken e arte Enveriste

Ashtu si LDK dhe PD janë krijesa përçarese, në shoqërin tonë dhe janë kundër bashkimit kombëtar dhe rugova -saliu bukoshi etj me dekada kanë penguar luften e UÇK -së sabotuar atë dhe berë puçe .

Roli i Salziut PD Lulit është shkaterrimi i arsimit ushtrisë vlerave kombëtare , janë këta që kallen vendin me 7 mijë të vrarë në 97 ten me skema piramidale janë këta që futen luftë civile vëllavrasese janë Saliu me kompani që furnizuan tankset jugosllave me naftë duke thyer embargon në vitet 90 ta , janë ky soj antikombetaresh që kanë dhe adhurues ende që krerët e Uçk së i arrestonin luftonin janë ky soj që Tropojen e bën në të zi me krime monstruoze

Politika Sali Berishes ishte frikacake ndaj jugosllaveve maqedoneve qe i njohi pa kushte me rugoven , në kohen e tij ky kriminel bastard ushtria greke hynte në Permet e vriste shqiptaret ushtaret tonë të veshmbathur keq

PD do duhej ndalu me ligj nese nuk shqiptarizohet si parti e cila sot me dy taborre o parti e hajnave kriminelave zhvateseve , parti kamikazesh qe çdo herë e destabilizojn vendin për urin për pushtet

Sali Berisha , Lul Basha Fatmir Mediu aleatet e tyre duhet dalin para drejtesise sonë dhe asaj amerikane sepse kanë shkaktuar tragjedi të panumërta popullit tonë .

Fundi po ju vije fundërrina

E.Selca

Leave a Reply

Your email address will not be published.