Katandisja e një ministri si Ditmir Bushati-Erald Selca

Dikur shihej si kuader eminent dhe njeri me vizion për atdheun tonë e sot është katandisur si mos më keq z.Ditmir Bushati ish ministër i jashtëm

Sot është bërë zëdhenës altropalant i Ahmed Kalasë Olsi Jazexhive antishqiptareve dhe përçarësëve vahabive që fyejnë atin tonë Gjergj Kastriotin Adem Jasharin vlerat tona kombëtare tolerancen ndërvëllazerore

Fundi i një ministri të shitur