Super Strakosha eliminon Interin

Mungon vetëm Igli Tare në këtë foto, por nuk ka nevojë, ai është gjithnjë në prapaskenë, për të ndërtuar Lacion dhe për të evidentuar edhe xhevahire si fenomeni Strakosha dhe shqiptarët e tjerë…

Leave a Reply