Partizani shkelë çdo rival !

FK Partizani Albania mund KS Kastrioti 3-0 dhe shkon në çerekfinale të Kupës së Shqipërisë

Partizani 3-0 Kastrioti
Shënues: Hebaj 34′, Mensah 60′, Çinari 65′

Ekipet e kualifikuara pas dy takimeve të luajtura janë 8-të nga Kategoria Superiore: Kukësi, Teuta, Laçi, Tirana, Skënderbeu, Partizani, Luftëtari dhe Kamza.

Leave a Reply