Milan-Inter sonte nga ora 20.30 Derbi më i madh botëror

Sonte Milan dhe Interi do luajnë për një vend në Ligë të Kampionëve , Milani është më në formë por Interi i plagosur mund ta fitoj ndeshjen për krenari.

Leave a Reply