Fronti Popullor udhëton me 16 Tetor në Tiranë për homazhe te varri i Kryeshqiptarit ENVER HOXHA

Fronti popullor me daten 16 per ditelindjen e shokut Enver Hoxha do te udhetoj per Tiranë Per ti bere homazhe babait te kombit shqiptarë Enver Hoxhês – Lavdi veprave te lavdishme dhe perkrahësve ku do që ndodhën shkruan në facebook Agim Xhigoli Kryetar i palodhur i Frontit me bashkëpuntorë raporton portali JaninaPress

Leave a Reply