Inter , mund Napolin dhe kryeson Seria A

Pas 22 vitesh në ligë Inter mund Napolin në fushën e saj 3 me 1 me golat e Lukakut dy herë dhe Lautaros , e për vendasit shënoi Milik .

Kujtojmë se Napoli vite të tëra luante në rangje të ulëta !

Leave a Reply