Inter refuzon Parmen për asin e ardhshëm

Interi ka refuzuar kerkesen e Parma për të lënë mbrojtësin e ri, Alessandro Bastoni edhe një vit tjetër në klub si huazim.

Refuzimi i Inter tregon se ai do të jetë pjesë e mbrojtjes së sezonit të ardhshëm në Inter pranë Skriniar, De Vrij dhe Godin.

Leave a Reply