Fitore rutinore e Partizanit

Partizani – Kastrioti 2-0 (Telushi, Bardhi)

Fitore shume e rendesishme ne nje ndeshje delikate. Supergolat e Telushit dhe Bardhit i japin tre piket e rradhes ekipit. Me fitoren e sotshme Partizani eshte ne +8 pike nga vendi i dyte qe mbahet nga Kukesi por ka nje ndeshje me pak kunder Tiranes. Ndeshja e ardhshme kunder Lacit ne transferte.

Leave a Reply