Inter , rikthehet te fitorja !

Lautaro Martinez me një supergol mund Parmen në Tardini , dhe pas 44 ditësh Inter fiton në Seria A .

Skuadra ende le për të dëshiruar , duhen përmirësime të mëdha dhe guxim me shumë nga Spalleti .

Leave a Reply