Jo Racizmit !

Reagimi i Rashford: “Nëse sulmoni Pogban, na keni sulmuar të gjithëve”.

Tani nuk ka më mentalitet ballkanasi, por mentalitet të rrjeteve sociale. Pogba ishte heroi i përballjes me Chelsean, duke treguar kalibrin e lartë në çdo sekondë të ndeshjes.

Mjaftoi një gabim nga pika e penalltisë me Wolves, që të nisnin edhe ofendimet në bazë racore nga tifozët. “Ëngjëll dhe djall” për dy takime, futbollistët po e vuajnë epokën e re…

Leave a Reply