INTERI GJIGANT I FUTBOLLIT BOTËROR

INTERI I MADH ME SHUMË SE NJË KLUB FUTBOLLI , MARKË E FUTBOLLIT BOTËROR
Ne jemi GRANDE INTER 🖤💙⚽️, Një nga Gjigantët më të mëdhenjë që ka njohur bota e futbollit , ne jemi brend markë shkollë e futbollit botëror emocion në katër cepet e botes .
Ne Jemi Interi dhe çdo vit ne jemi në garë për tituj trofe prestigjë dhe tifozat e Interit janë më besnikët në botë .
Para Interit nuk vjen në shprehje asnjë lojtar , asnjë trajner asnjë drejtues .
A.Conte ish Juventin i thekur ka deshtuar te Inter i ashtuquajturi gjeneral Conte te Interi mori paga marramendese bleu ke deshi nga lojtaret e sot ankohet jo jo zoteri Conte ti nuk je Sir Alex Ferguson …
Presidenca Kineze nese nuk arrin të na kthej te trofet mentaliteti fitues të hap krahun dhe në GRANDE INTER 🖤💙Duhet të rikthehet Massimo Morati legjendar familja e te cilit ka fituar çdo gjë me Interin .
Ne jemi Interi klubi që prodhojmë lajme klubi që kemi tifoz kudo klubi që luan ndershem shumë herë i pafat.
Romelo Lukaku është futbollist i madh dhe si tifoz ja fal gabimin me autogolin e tij .
Interi është gjithmonë në maje të Olimpit , ata që e duan Interin veç kur fiton nuk janë tifoz ata që e duan Icardin Perishiçin Conten me shumë se Interin nuk kanë qenë Interista kurrë .
Sot me shumë kemi tifoz lojtaresh se klubesh në futboll-biznesin e sotem .
Interi skuadra që gjithmonë ka lozur në elite e rivalet tonë te njohur për afera e trukime kanë dekada pa trofe nderkombëtar dhe kanë lozur te SERIA B!!!
Interi ka vite që luan futboll shemtuar me trajner si Mazari , De Buri,Spalleti , Gasperini Conte etj
Nuk do doja kurre drejtues sportiv ose trajner që vinë nga ac milan e juve
Me pare do lija Andrea Stramazonin se do mirrja njerez qe duan vec parat e Interit por jo dhe suksesin e tij .
FORZA INTER 💙🖤⚽️💓

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *