Urime Ditëlindja shqiptari i madh Alban Xhigoli dhe tifoz ultras i Real Madridit

Gezuar ditelindjen Alban Xhigoli Te uroj shendet dhe te gjitha te mirat e botes me familje e uron i ati Agim Xhigoli me mbarë familjen.

Një urim special dhe nga Erald Selca për të nderuarin Alban Xhigoli 🇦🇱✊

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *