Presidenti i KF Llapi z.Beqir Batatina uron Llapjanët për stadiumin e ri modern

Presidenti i Llapit z.Beqir Batatina uron Llapjanet për stadiumin e ri

Urime fitorja Llap dhe Gollak. Urime stadiumi “Zahir Pajaziti” me një pamje krejtësisht tjetër dhe evropiane. Urime Llapi im dhe djelmoshat tanë që po na bëjnë krenar çdo ditë e më tepër!

Me respekt
I juaji Presidenti z. Beqir Batatina

Leave a Reply

Your email address will not be published.