Matteus kujton derbin Inter-Napoli me një foto me Maradonen

Një nga yjet botëror zikaltër L.Mateus kujton me emocion superderbin Inter-Napoli dhe D.Maradonen e madh

Kujtojmë se Interi sonte luan për fitore e Napoli për Champions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *