Etrit Berisha dhe Gjimshiti deklasojnë Juventusin

Atalanta poshtëron Juventusin dhe e eliminon nga kupa e Italisë me një superperformancë .

Etrit Berisha dhe Berat Gjimshiti turpërojnë C.Ronaldon .

Juve duhet të mendoj për tripletën viteve që vinë .

Në ndeshjen tjetër Fiorentina poshtëron Romen 7-1

Leave a Reply