Gazmend Syla vazhdon fushaten pranë vegjelisë

Në fshatin Nakëll të Pejës, shumë miq, shumë entuziast për Kosovën 100% raporton portali JaninaPress kështu shkruan në facebook kandidati për deputet Gazmend Syla luftëtar i orëve të para të UÇK së dhe Këshilltar i mitikut Ramush Haradinaj

Leave a Reply