Superfutbollisti Bernard Berisha meriton respekt

Bernard Berisha luan në një nga ligat ma të forta në botë në atë ruse dhe meriton minuta ma shumë , shpërthimi i tij ndaj trajnerit Shalland stafit e ca mediave i ligjshem i mirëkuptushëm se futbollisti ka cilësi dhe di të shënoj dhe gola madje spektakolar .
Fryma e Grupit duhet mbizoteroje po në hak nuk duhet hyrë askujt , trajneri e ka për obligim ta ndjeke dhe ligen ruse e jo veç ate te lodhet zviceriane ose bundesligen etj
Bernardi nuk meriton nënëvleresim , po respekt maksimal ai kudo ku ka luajtur ka dhenë maksimumin e disa “eksperta” kafenesh nuk e vleresojnë dot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *