Tahiri me një urim emocionues uron Gruan e tij

?? Urime Ditelindja e dashura imë ??

? këtë Dite te veqant ta uroj nga thellesija e zemres, sepse eshte dita e jotë. ?

? Shpresoj qe zoti te mbron gjithmon dhe te dhurron ditë te mira, dite te lumtura dhe ditë gezimi. I lutna zotit, qe të jet gjithmon ne rrugetimin tendë, ta dhurron shendetin dhe fatin per gjithmon. ?

♥️ Më lindjen tendê para pikërisht 20 vitesh, e gezove familien dhe mbar fare e fisin. Ky gezim do shtohet ne te ardhmen ♥️

?? Happy Birthday my heart ??

Lexues të nderuar Tahiri është i biri i dëshmorit Veli Nocaj një nga trimat e parë të UÇK -së .

Portali JaninaPress ju dëshiron cdo të mirë

Leave a Reply