Tifozë nga Kosova në ndeshjen FK PARTIZANI-tirona

Në ndeshjen e madhe derbin ballkanik furia e kuqe ndeshet me tironen e lodhur dhe do festoj titullin pas 26 vitesh .

Nga Kosova do shkojnë shumë tifozë ultras si të nderuarit Liridoni , Korabi etj

Një mbështetje speciale dhe nga unë Erald Selca

Leave a Reply