Tahir Batatina ndihmon KF Vëllaznimi

Se sa i madh është Vëllaznimi tregon dhurata e trajnerit të KF Llapit, Tahir Batatina i cili bleu sot 50 Bileta për tifozët llapjan, në përkrahje të klubit tonë. Batatina duke i uruar suksese Vëllaznimit dhe duke i ftuar të gjithë adhuruesit Gjakovar ti ndihmojnë Vëllaznimit klub pa të cilin futbolli i Kosovës nuk e ka hijeshin e duhur, Batatina i’uron suksese Vëllaznimit që sa më shpejtë të kthehet aty ku e ka vendin në superligen e Kosovës.

Ne si klub falenderojmë Tahir Batatinen për ketë gjest dhe respektin që ka për Gjakovën, njëherit i dëshirojmë mirëseardhje gjithmon në Gjakovë!

Faleminderit dhe suksese drejt titullit kampion me KF Llapin ?

Leave a Reply