Opinion nga atdhetari i madh Hysni Elshani

Sedi a e keni vrejt se disa gazetar,analista e sidomos keshilltar bejne deklarata dhe postime me qellim kunder UÇK-se apo Presidentit qe pastaj dalin militantet e ketyre te fundit dhe normal qe jav kthejn ne gjuhen e njejt e pastaj kta mjeranat (gazetar,analista dhe keshilltar) ikin neper ambasada dhe ju thojn qe jemi te kercnuar per te marr azil politik!

Posht tradhtaret e kombit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *