Agim Xhigoli Kryetar i Frontit Popullor -UÇK Thaçi dhe Veseli janë Krenaria Kombëtare

Agim Xhigoli Kryenverist Kryetar i Frontit Popullor ish luftëtar i njohur i UÇK-së thotë se Specialja Haga Europa dhe bota do deshtojne keq sepse ne kemi berë luftë çlirimtare e Serbia ka kryer Gjenocid e spastrim etnik.

Agim Xhigoli konsideron se UÇK-ja e dy nga themeluesit e saj Hashim Thaçi Kadri Veseli çdo luftëtar janë heronjë të gjallë e te pathyshem dhe Fronti është pranë tyre në cdo kohe raporton JaninaPress

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *