Kryetari i Frontit Popullor Agim Xhigoli dhe sekretari Erald Selca urojn Edi Ramen për fitoren e madhe

Fronti Popullor me seli në Ferizaj Enveristet strukturat tona drejtuse anetaresia e gjerë priten me gezim mbarevajtjen e mire te zgjedhjeve

Kryetari Agim Xhigoli , sekretari shoku Erald Selca e urojnë PS dhe Edi Ramen dhe i thonë se PS ja ka voten e mijera enveristeve dhe fal tyre ka fituar dhe Edi duhet kete nje qasje tjeter raport me Luften partizane dhe Enverin

E vleresojme lart Edi Ramen për përkrahjen ndaj Hashim Thaçit Rexhep Selimit Kadri Veselit Nasim Haradinajt me shok qe po mbahen në Hagë

Kujtojmë se Shqiperia enveriane , Ramiz Alia Fatos Nano PS ja ndihmuan UÇK UÇPMB UÇK KOMBETARE me tere forcat e tyre kurse antishqiptari Sali Berisha me I.Rugoven sabotonin pengonin luften dhe zhvillonin propagande anti lufte

Populli shqiptar e di kush jane ata qe shkaterrun mijera fabrika ushtri shkaktuan 97 ten grushteshtetin 98 qe sabotuan vodhen shqiptaret andaj e ndeshkoj salziun dhe PD me aleate

Edi Rama te punoje forte nese punon mire , do e mbeshtesim nese gabon do e kritikojmë

Erald Selca

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *