Kur do vije drejtësia për 21 Janarin?!

Kur do gjykohen krimet makabre dhe tradhetia e Sali Berishes ?

21 Janar 2011 4 shqiptar te vrare ne Tirane nga Lul Basha dhe Sali Berisha
Edi Rama dhe shteti shqiptar ende nuk kane bere asgje per denimin e autoreve dhe ideatoreve .Dikush duhet jap llogari për arrestimet politike kontrabanden me Jugosllavi pengimin e luftës së UÇK -së dhe trazirat e 97 grushteshtetin ne shtator 1998 dhe përgjakjen e Tropojes Haklajve etj
Ne Shqiperi nuk ka stabilitet kurre me Sali Kriminelin e shpuren e tij ne liri .
Pse ligji te mos veproj ndaj te forteve , urgjentisht duhet arrestuar qelbesirat e PD-se
PS votat i fitove per ndryshime , ku jane ato ?
Ku është rendi ligji !

Njëherit nuk ju falet forcave politike në Kosovë të dale nga lufta që e kanë amnestuar këtë monstrum antikombëtar dhe partin e tij satelite pacifizmit qyqar mjeran !

Erald Selca

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *