Erald Selca;Kryekrimineli Tito ishte antishqiptar i tërbuar , titizmi të luftohet përjetësisht

Kryekrimineli Tito ende i dekoruar nga rektorati i UP-së dhe Akademia filojugosllave e shkencave dhe arteve , sot titistet gjakatar kanë ditë zie për babain e tyre të kombit jugosllav e kane dite zie dhe mijera shqipefoles qe e mbajne syretin e tij ende nën jastek në oda e në memorie të tyre

Me qindra mijëra herë kam shkruar se duhet hequr këta tituj këtij kryekrimeli Titos vrastar te popullit shqiptar me levat e tij qe ka shume dhe sot ..po titizmi ende o i forte me V Surroin dhe jugonostalgjiket e rehabilituar nga politika partitë tona .

Askush në gjeografinë shqiptare si unë nuk ka guxuar ta sulmoj kryekriminelin Tito e kam luftuar me pendë pushkë çlirimtare të LPK UÇK -së dhe me mijera shkrime gazeta portale dhe në daljet e kohe pas koheshme televizive kur dikush tjeter ka thene lene ate pune unë kom fol dhe e kam faktuar gjenocidin titist milloshevician

Shoqata e shkrete e te burgosureve politik , pas 90 tave asgje nuk ka bere ne denoncimin emizorive titiste jugosllave sepse kjo shoqate e plot si keta kane pas hallin me i sherbyer partive servila jane shumica .

Mos ndeshkimi i mizorive titiste millosheviciane është turp imadh , ata edhe për së vdekuri duhet denuar (shembulli izraelit )
Ne kemi memorie shkurt prandaj harrojme genocidet mbi ne e na perseritet historia .

Kryekrimineli J.B.Tito E.Kardeli Gjillasi etj shqipefolesat kane zhvilluar politika vrastare spastrimit etnik mbi ne dhe shfrytezimit si skllav modern .

Shumë pseudopatriota nuk guxojn as sot Titon me sha lere me shkruar dic kunder tij e sistemit te tij!

Mbeturinen e quajtur Jugosllavi e ka sfiduar Adem Demaçi dhe Enver Hoxha legjendaret e kombit dhe nje armate atdhetaresh me dekada e goditjen e fundit ua dha UÇK ja që cliroi Kosoven me aspirate per liri e bashkim kombetar 🇦🇱✊

Erald Selca

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *